BG EN

СТРЕС! Тереза Маринова в ужас заради дикцията си, шампионката посещавала логопед

ТВ афери

СТРЕС! Тереза Маринова в ужас заради дикцията си, шампионката посещавала логопед

17581
на 08.08.2016
СТРЕС! Тереза Маринова в ужас заради дикцията си, шампионката посещавала логопед
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тереза Маринова била в ужас, че дикцията й не е особено добра и няма да се справи като водеща. Затова олимпийската шампионка е решила да подобри дикцията си пред камерата и е ходила на логопед.

препоръчано

В момента скачачката  води свое собствено предаване по БНТ и за да подсили говора си е посещавала специалист. Той я учел как да произнася по-ясно думите и да поставя правилно паузи в речта си, пише столичен седмичник.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК