BG EN

Стюардите на „Чешки Авиолинии“ започнаха стачка

ЧАС ПИК

Стюардите на „Чешки Авиолинии“ започнаха стачка

8945
на 25.08.2015
Стюардите на „Чешки Авиолинии“ започнаха стачка

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стюардите на авиокомпания „Чешки авиолинии“ ще излязат на стачка от 26 до 28 август, пише чешкият ежедневник Hospodářské noviny.

препоръчано

„Изчерпани са всичките възможности за постигане на договореност. Затова и обявяваме стачка в съответствие със закона“, съобщи председателя на чешкия профсъюз на авиационните екипажи Петра Посова. Основните искания на стачкуващите са повишаване на заплатите и нуждата от колективни трудови договори. По време на стачката стюарди няма да обслужват пътниците по време на полетите на авиолиниите.

Представителят на авиокомпания „Чешки авиолинии“ смята, че стачката е „незаконна и ще пречи на обществото“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 85
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК