ГОРЕЩО
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тимът на Суонзи нанесе тежко поражение с 2:0 на Фулъм в домакинския си двубой срещу лондончани на "Либърти Стейдиъм". Джонджо Шелви и Чико Флорес донесоха важните три точки за "лебедите" с попадения след почивката. Българският нападател на гостите Димитър Бербатов пък игра 83 минути за своя тим, но не се запомни с нищо, освен с това, че изпусна Флорес при второто попадение за Суонзи, пише „Спортал”. Берба бе заменен от младия Муамер Танкович, който направи дебют в Премиър лийг с екипа на Фулъм.
препоръчано
Димитър Бербатов губи популярност в Европа
3646
на 18.12.2012
Бербатов става капитан на "Фулъм"
5602
на 23.03.2013


