BG EN

СУПЕР НАГЛО! След такса "стол": Туристи плащат 36 лева за пълнени чушки по морето

Региони

СУПЕР НАГЛО! След такса "стол": Туристи плащат 36 лева за пълнени чушки по морето

39825
на 09.09.2017
СУПЕР НАГЛО! След такса стол: Туристи плащат 36 лева за пълнени чушки по морето
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заповядайте да хапнете златни чушки из Стария Несебър. Така с известна доза чувство за хумор млада пловдивчанка разказва за неволите си по морето.

препоръчано


"И това доживяхме! След такса "стол" и такса "нищо" ни пробутват и чушки за 36 лева. Вярно е, че по морето ден година храни, но тези вече ни вземат за мезе", гневят се потребители в социалните мрежи и споделят касовата бележка.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК