ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
Епицентър
СУРВАЧКА! Вижте колко ще ви струва вече да се миете, къпете и да пиете вода (ДОКУМЕНТ)
72229
на 02.01.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Още в края на ноември миналата година стана ясно, че съгласно изчисленията на регулатора през 2025 г. за 4 регионални дружества се предвижда намаление на цените на ВиК услугите спрямо действащите цени за 2024 г. – в областите Добрич (с -15,4%), Хасково (с -6,2%), Кърджали (с -1,2%), Ловеч (с -0,9%).
препоръчано
За 14 регионални дружества се предвижда увеличение до 5% на цените на ВиК услугите. За 9 регионални дружества планираното увеличение е между 5% и 10% спрямо действащите цени, а за 1 дружество увеличението е над 10 % - в област Сливен (с 19,2%).
Вижте обаче реалната картина:

свързани новини
Водата в Монтанско - над 5 лева за кубик от 1 януари
21340
на 20.12.2024


