BG EN

Счупиха главата на мъж край сервиз

Инциденти

Счупиха главата на мъж край сервиз

3066
на 15.02.2013
Счупиха главата на мъж край сервиз
Автор:   Милан Николов
Мъж е с рани по главата след сбиване на ул. "Академик Георги Бончев" в близост до 4-ти километър в столицата. Инцидентът е станал до сервиза на "Рено", научи ПИК. Граждани се обадили в 16,57 часа, че край бус лежи мъж, който имал видима рана в областта на главата. Паветата били наводнени с кръв. Пострадалият се казва Красимир Димитров (на 49 години) от село Бусманци. Веднага на мястото се озовал екип от 1 РУ, като ченгетата започнали да изясняват причините за въргала.  В момента ченгетата разпитват свидетели на инцидента. Пострадалият е настанен в "Света Анна".
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК