ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
Крими
СЧУПИ ДРЕГЕРА: Спипаха кьоркютук пиян шофьор с 2,39 промила алкохол в Ловеч
79492
на 15.04.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
41-годишен шофьор е бил задържан за срок до 24 часа в районното управление в Ловеч, след като снощи, около 22 часа, при управление на лек автомобил в центъра на града, бил спрян за полицейска проверка и пробата му за алкохол е отчела 2,39 промила в издишания въздух.
препоръчано
По случая е образувано бързо производство и работата продължава.
Това не е първият солидно почерпен юнак зад волана в града на люляците. В средата на февруари т. г. беше задържан шофьор с 2,84 промила алкохол.
свързани новини
Задържаха пиян шофьор в Ловеч
9848
на 24.02.2023
Задържаха кьоркютук пиян, подкарал мотофреза с над 3 промила алкохол
21039
на 08.04.2024


