ГОРЕЩО
40 ГОДИНИ СТИГАТ: Йордан Цонев обяви, че се оттегля от политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата с последни подробности за случая "Баба Алино": Олег Невзоров е разпитан пред съдия, няма достатъчно доказателства за повдигане на обвинения
Олег Невзоров отрича за ПОЛИТИЧЕСКИ ЧАДЪР: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
ЛЮБОПИТНО НАЗНАЧЕНИЕ: Гълъб Донев си взе за съветник много добре познато лице от кръга на Радев
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ураганът Санди е четвъртото най-опустошително бедствие в САЩ
Властите на Ню Йорк (САЩ) планират да съборят около 200 домове, на които ураганът Санди е нанесъл сериозни щети, съобщава Ройтерс. Преглед на сградите установил, че те могат да представляват опасност за хората. Повечето от къщите се намират в Стейтън Айлънд, Куинс и Бруклин и ще бъдат съборени през следващите седмици и месеци. Ураганът Санди е определян като четвъртото най-опустошително бедствие, връхлитало някога САЩ, като се нарежда след урагана Катрина от 2005 г., терористичните атаки от 11 септември 2001 г. и ураганът Андрю от 1992 г. Жертвите на Санди вече са почти 100 души. Половината от тях са в Ню Йорк, най-вече от Стейтъм айлънд, който беше пометен от висока вълна във вторник. Около 4,5 млн. души продължават да са без електричество. Има сериозен недостиг на гориво. Застрахователите са загубили 20 милиарда долара , а икономическите щети са за над 50 милиарда долара.препоръчано


