BG EN

Събират подписка срещу принудителното затваряне на басейн в Кърджали

Региони

Събират подписка срещу принудителното затваряне на басейн в Кърджали

6916
на 09.01.2020
Събират подписка срещу принудителното затваряне на басейн в Кърджали
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Кърджали започнаха подписка срещу принудителното затваряне на покрития плувен басейн, съобщкава БНР.

препоръчано

Досега в нея са се включили над 80 родители и деца, които всекидневно използват спортното съоръжение.  Недоволните са потърсили помощ от общинския съветник Радослав Милев, до когото е достигнала информация, че Общината изпитва финансови затруднения да се разплаща с доставчиците.

„Доколкото чувам има и запор от една строителна фирма, която в последните години печели много обществени поръчки, а и не само обществени, в нашия град – коментира Милев. - Явно общината ѝ дължи пари. Има огромен запор, доколкото разбирам, е в милиони левове. Това е непотвърдена информация. Може би това е една от причините да не може да се ползва басейна – да не могат да осигурят средства за гориво“.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК