ГОРЕЩО
БОМБА В ПИК! Педофилите превземат държавата. Денков пробва да реди служебен кабинет през Гюров, за да замете следите по случая "Петрохан"
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Калушев получил разрешително за оръжие „експресно“ след обаждане от София. Вижте бойния арсенал на „природозащитниците“ – автомати и пушки-помпи (СНИМКИ)
РАЗКРИТИЕ В ПИК! Майката на Николай го оставила на грижите на Калушев още от 11-годишен
ГОРЕЩА ТЕМА! Проф. Киров разкри какво се крие зад опасното условие, което Андрей Гюров постави на Йотова
АНАЛИЗАТОРИ: Сарафов постъпи така, както трябва да се постъпи. Всичко, което каза, е на път да се потвърди
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конституционният съд на Испания спря референдума за независимостта на Каталуния, който бе насрочен за 9 ноември, съобщава БНР.
препоръчано
Постановлението за провеждане на допитването беше подписано от премиера на областта Артур Мас в събота. Вчера правителството в Мадрид внесе жалба в Конституционния съд срещу него.
В резултат на жалбата, съдът анулира автоматично постановлението за референдума и ще се произнесе задълбочено по въпроса през следващите пет месеца. Още преди това решение на съда обаче, каталунските управници обявиха, че са решени да организират допитване на всяка цена.
Килии под наем за милиони: Швеция плаща на Естония да приюти затворници
6059
преди 2 часа
Ватиканът решава дали да обяви за светец 17-годишен ученик
14633
преди 14 часа


