ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийски градски съд ще разгледа днес мярката на Герман Костин, обвинен за убийството на 5-годишния Никита Плотников, намерен в куфар край Пасарел.
препоръчано
В края на месец октомври Градският съд остави в ареста Костин. Малкото дете беше намерено в края на март в куфар, в езеро край София.
Защитата на руския бизнесмен настояваше през октомври съдът да отмени задържането му под стража, поради липсата на достатъчно доказателства. Съдът обаче реши да остави Костин в ареста заради наличието на косвени доказателства за вината му.
Отложиха делото срещу Герман Костин
4833
на 22.12.2015


