BG EN

Съдът пак гледа мярката на шефа на митницата в Пловдив

Темида

Съдът пак гледа мярката на шефа на митницата в Пловдив

17069
на 08.05.2025
Съдът пак гледа мярката на шефа на митницата в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съдът отново разглежда постоянното задържане на директора на митницата в Пловдив Мирослав Беляшки. Мярката беше постановена на 1 май, но е била обжалвана.

препоръчано

Беляшки беше задържан при спецакция на Комисията за противодействие на корупцията в града под тепетата. Бяха извършени обиски в кабинета на директора, в дома му и в администрацията.

Тежко въоръжени служители на ГДБОП и Жандармерията блокираха всички входове и изходи на агенция „Митници“ в Пловдив. 

Обвинението срещу Мирослав Беляшки е в престъпление по служба. Според съда няма опасност той да се укрие, но съществува такава от извършването на друго престъпление, предаде Нова телевизия.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 112
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК