ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Спортният съд към немския футболен съюз определи като грешка на съдията, а не като формално нарушение на правилника гола-фантом на Щефан Кислинг в двубоя Хофенхайм - Байер (Леверкузен) (1:2).
препоръчано
Кислинг се разписа за 2:0, но всъщност прати топката на сантиметри извън вратата и скъсана мрежа й помогна да се озове вътре.
Членовете на съда все още не са взели окончателно решение дали двубоят да не се доиграе в последните си 20 минути при резултат 1:0 за Байер. По-вероятно е обаче скандалният гол-фантом да остане в историята като поредната съдийска грешка, въпреки претенциите на тима на Хофенхайм.
Меси пренаписа футболната история с хеттрик срещу Алжир
4462
преди 40 минути
Нов удар по Иран на Световното
16868
преди 18 часа
ДРАМИ В БРАЗИЛИЯ: И Феномена плюе Карло Анчелоти
14161
преди 18 часа
Първият раздава като за Световното
9638
преди 20 часа


