BG EN

Съд в Германия осъди четирима души за планирането на атентат

СВЕТЪТ ДНЕС

Съд в Германия осъди четирима души за планирането на атентат

2303
на 13.11.2014
Съд в Германия осъди четирима души за планирането на атентат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германски съд днес осъди четирима души, които са планирали атентат в Германия от името на терористичната мрежа „Ал Кайда”, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на AFP.

Присъдите са между 4,5 и 9 години затвор. Съдът в Дюселдорф е наложил най-тежката присъда на 33-годишния мароканец Абделадим ел Кебир за принадлежност към терористичната организация и за подготвяне на атентат на германска земя.

Той е считан и за лидер на мрежата, която германските медии са нарекли „Дюселдорфска клетка”.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК