BG EN

Създадоха алгоритъм за съхраняване на 1.5 часа гласова информация в 1 МБ памет

Технологии

Създадоха алгоритъм за съхраняване на 1.5 часа гласова информация в 1 МБ памет

11838
на 07.07.2016
Създадоха алгоритъм за съхраняване на 1.5 часа гласова информация в 1 МБ памет
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Петербургската компания „Speereo“ създаде алгоритъм, позволяващ да бъде запазен 1.5 часа гласов разговор в 1 Мб памет, съобщи вестник „Известия“ Този алгоритъм е изготвен специално във връзка с приемането на т. нар. поправка на Ярова за борба с тероризма.

препоръчано

Технологията, разработена от компанията „Speereo“ позволява да се съхрани в 1.5 мегабайта памет час и половина разговор. Депутатката Ирина Яровая и сенаторът Виктор Озеров са автолите на антитерористичен набор от законодателни мерки. Сред тях има изискване към интернет операторите да съхраняват гласова информация и текстови съобщения до три години. По-тежката за съхранение информация, включително видео, снимки и др. ще се съхранява по 6 месеца. Тези информации ще могат да бъдат предоставяни по изискване на специалните служби. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! След като бутнаха кабинета - всички лидери на ППДБ отидоха на крака при президента. Ген. Атанасов го пита ще прави ли партия, Радев увърта (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК