ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Берлинска модна компания ще пусне на пазара своя специална колекция, посветена на култовата сага "Междузвездни войни". Марката "Malaikaraiss" е получила лиценз от компанията на Джордж Лукас "Lucasfilm ltd", който стои зад филмите, за създаването на линията бижута.
препоръчано
Тя ще бъде пусната в продажба едновременно с излизането по кината на новата серия от поредицата - "Междузвездни войни: Силата се пробужда". Накитите включват образи на познати герои, както и характерни сцени от филмите.
Цените им ще варират от почти 100 долара до 700 долара, като всички бижута ще са изработени от 18-каратово злато, а в някои има инкрустирани диаманти.
свързани новини
Пуснаха козметика "Междузвездни войни"
4762
на 20.08.2015
Хаос на Санторини: Нови разпоредби за круизните кораби предизвикаха напрежение
2179
преди 29 минути
Стрелба в училище във Филипините
2470
преди 34 минути
Руски дронове удариха кораб в Черно море
3829
преди 35 минути


