BG EN

Създадоха първия инхалатор на канабис за медицински цели (видео)

ШАРЕН СВЯТ

Създадоха първия инхалатор на канабис за медицински цели (видео)

24863
на 21.10.2014
Създадоха първия инхалатор на канабис за медицински цели (видео)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Израелската компания Syde Medical нова технология, с която да направи използването на марихуана за медицински цели по-общоприето и достъпно.

препоръчано

Инхалаторът на канабис е изключително модерен и е отпечатан на 3D. Компанията е направила инхалатора в джобен размер, което предполага умерено дозиране на канабиса.

Освен че е отпечатан на 3D инхалаторът има и други предимства. Той има опция за включване на Wi-fi. Така всеки може да го свързва към своя смартфон или таблет.

На екрана на устройството ще се изписва количеството на веществото, а лекари и пациенти ще може да се проследява в реално време дали се спазва точната дозировка.

75% от частите на медицинската инхалатора се отпечатват на 3D принтери, които несъмнено са по-добри от традиционните методи на производство.

Източник: inews.bg

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК