ГОРЕЩО
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
СТРАШЕН КАРЪК: Асен Василев пак не успя да удари кьоравото след този ход на Делян Добрев
ЯБЪЛКАТА НА РАЗДОРА: Асен Василев тотално отсвирил Божанков за лулата на мира
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американска компания пусна спрей с мелатонин, който помага за заспиване без вредни химикали, съобщи БТА, позовавайки се на Ориндж нюз.
Мелатонинът е естествен хормон, който регулира съня. При пръскането му със спрей по кожата, той се абсорбира бавно, за разлика от хапчетата, с които дозата се поема наведнъж. Няколко пръскания по врата един час преди сън са достатъчни за спокойна нощ.
Калифорнийската компания е набрала само за два дена 47 122 долара за производството на спрея, при търсени 15 000, на сайта Indiegogo.
Sprayable Sleep ще излезе в продажба през лятото. Един флакон е достатъчен за един месец. Цената му ще е 15 щатски долара.
препоръчано
Коя е "Ашаб ал Ямин" - новата терористична групировка, взела на мушка Европа
1578
преди 6 минути
Танкер, плаващ под гръцки флаг, беше ударен край Новоросийск
3736
преди 31 минути
ЗАРАДИ ЛЮТ СОС! Германец съди ресторант за 100 000 долара
6264
преди 1 часа


