ГОРЕЩО
МЕЧТИТЕ ИМ РОЗОВИ, ГЛУПОСТИТЕ ИМ - НА ТЪРКАЛЕТА: Някой да спре ППДБ да се резилят как щели да имат 121 депутати в следващия парламент
МЪЛНИЕНОСНА НОВИНА! Володимир Зеленски обяви: Украйна се отказва от НАТО
Балабанов им РАЗКАЗА ИГРАТА: Асен е бащата на финансовия хаос. Божанов, не се прави, че не помниш какво правеше в кабинета на Пеевски
СТРАШНО Е: 27 км достигна опашката от тирове на границата ни с Турция
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съотборникът на Ивайло Чочев в Палермо Пауло Дибала е попаднал в трансферния списък на мениджъра на Арсенал Арсен Венгер.
препоръчано
Другото име, което е спрягано за трансфер при "артилеристите" е Бернд Лено от Байер Леверкузен. Интерес към Дибала има и от страна на Ювентус, но до този момент няма нищо конкретно като оферта. Това е и причината Венгер да побърза с привличането на 21-годишния играч.
Случаят с Лено е малко по-различен. Футболистът има договор с "аспирините", а клаузата за неговото освобождение е точно фиксирана - 13 млн. паунда. Самият играч обяви наскоро, че неговото желание е да напусне Германия и да пробва късмета си в друго първенство.


