ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Съпругът на убитата от ток млада жена се размина с изгаряне, напуснал е "Пирогов"
25972
на 30.04.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пациент ударен от токов удар е преминал през Спешното отделение на УМБАЛСМ „Пирогов”, съобщи говорителят на болницата Мария Пойразова. Става дума за съпруга на 25-годишната жена, която бе убита от токов удар от проточен бойлер, след като влязла в банята да се къпе, за което ПИК съобщи по-рано днес.
препоръчано
30-годишният съпруг е бил с изгаряне, вследствие на токовия удар. След извършени прегледи е напуснал болничното заведение, след като е отказал да бъде хоспитализиран, допълват от здравното заведение.


