ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сърбия планира да въведе от лятото винетки, пише белградски вестник.
препоръчано
Според транспортния министър на западната ни съседка Зорана Михайлович по този начин ще се намалят задръстванията, които се образуват при пунктовете за събиране на таксите за използването на сръбските автомагистрали и първокласни пътища.
Мярката цели и подобряване на събираемостта на парите, които ще отиват за подобряване на инфраструктурата. Седмичната винетка за лека кола ще струва 10 евро, а годишното разрeшително за същия тип автомобил за година – 65 евро.
"Документите ще се продават на бензиностанциите", допълва министърът.
САЩ разширяват трасетата през Ормузкия проток край бреговете на Оман
8530
преди 5 часа
Ледниците в швейцарските Алпи се топят с умопомрачителна скорост
8624
преди 6 часа
Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
8444
преди 6 часа
Франция обмисля реципрочни мерки след дипломатическия разрив с Буркина Фасо
11907
преди 7 часа


