ГОРЕЩО
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сърбия е в шок след изявлението на вицепремиера Александър Вучич, че държавата е пред банкрут. Мерките за икономическо възстановяване ще бъдат тежки, а не популистки, заяви той по тв канала ТВ1, цитиран от БТА.
Вучич посочи, че трябва да се намалят субсидиите и да се реализират икономии в министерството на вътрешните работи или министерството на отбраната.
Освен това ще бъде разгледана и възможността за въвеждане на така наречения "солидарен данък" за доходите, надвишаващи определена сума. "Трябва да намалим заплатите в държавния сектор, ще видим по какъв начин ще го осъществим технически. Пенсиите няма да пипаме", каза вицепремиерът.
препоръчано
Visa и Fibank предлагат карти, посветени на Зимните олимпийски игри 2026
13959
на 06.02.2026
КНСБ: Близо 105 000 работни места в производството у нас са загубени за 4 години
10874
на 05.02.2026
В СРАВНЕНИЕ С ЕС: Заводите в България вдигат най-много цените
16830
на 05.02.2026


