BG EN

Съседи на „Стрелецът от Кратово“ разказват, че бил кротък и винаги се държал спокойно

СВЕТЪТ ДНЕС

Съседи на „Стрелецът от Кратово“ разказват, че бил кротък и винаги се държал спокойно

3066
на 11.06.2017
Съседи на „Стрелецът от Кратово“ разказват, че бил кротък и винаги се държал спокойно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съседи на „Стрелецът от Кратово“ разказали пред РИА Новости, че мъжът бил кротък и винаги се държал спокойно.

препоръчано

Както е известно мъж откри огън по случайни хора с ловно оръжие от територията на дома си в подмосковско Кратово, Раменски район.  При стрелбата четирима души загинаха, а други трима бяха ранени.

При спецоперация за задържането на стрелеца, той бе убит.

По време на спецакцията стрелецът рани четирима служители на спецслужбите, като престрелката продължи около два часа. Стрелецът използва и гранати, като са се чули 14 взрива.

От правоохранителните служби в региона са съобщили пред РИА Новости, че „Стрелецът от Кратово“ е бивш сътрудник на МЧС и се казва Игор Зенков.

„Той бе тих човек. Нямаше си семейство. Живееше с майка си, която от доста време е болна. Забравен човек беше“, разказва пред РИА Новости съсед на стрелеца.

Съседите не могат да си обяснят какво е накарало Зенков да започне да стреля.

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК