ГОРЕЩО
АПОКАЛИПСИСЪТ ИДВА! Сбъдват се най-мрачните предсказания на световните ясновидци: Цели континенти ще потънат, ще се лее кръв!
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С коледно веселие отбелязват празниците в град Дунавци, каза за "Фокус" Димо Скорчев, кмет на града. По думите му, дори в условията на икономическа криза и тежък живот, хората от Северозападна България не губят празничния дух.
препоръчано
„Почти всички жители на селото ще се съберем в една от залите на кметството, за да отбележим празниците. Осигурени са вечеря и музика. Около 98 души ще са присъстващите, но залата може да събере до 130 души”, обясни Скорчев. По думите му, събиранията на празници са традиция в Дунавци. За дните 30 и 31 декември също са планирани забавления в града.
Шофьори на линейки на протест заради фишове за висока скорост
2398
преди 15 минути
Изтича срокът за регистрация на кандидатски листи за изборите
1985
преди 15 минути
ГОЛЯМ ПРАЗНИК: Днес е денят на свети Алексий, човек Божий - ето кои имена празнуват
7106
преди 35 минути


