BG EN

С фланелка на Барса и без напрежение - ексминистър Чобанов плажува на Халкидики

ЧАС ПИК

С фланелка на Барса и без напрежение - ексминистър Чобанов плажува на Халкидики

11147
на 12.08.2014
С фланелка на Барса и без напрежение - ексминистър Чобанов плажува на Халкидики
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият финансов министър от кабинета "Орешарски" Петър Чобанов си почива след продължилото малко над година управление в съседна Гърция, пише "24 часа".

препоръчано

Икономистът е отседнал в петзвездния хотел "Теофано империал палас" на около 3 км от градчето Калитея. То се намира на Касандра - десния ръкав на полуостров Халкидики.

Ексминистър Чобанов е бил разпознат на закуска миналата неделя. Той бил в компанията на жена и две момчета, отговарящи на описанието на семейството му. 

Финансистът очевидно е привърженик на ФК "Барселона", защото в понеделник бил с оригинална фланелка на футболния клуб, макар и без номер и име на гърба. 

На плажа Чобанови са били забелязани само веднъж, като бившия министър веднага сложил очила и се загледал в пасажите дребни рибки, които щъкат около камъните край плажната ивица. Вниманието му било привлечено и от огромна луксозна яхта, пуснала котва наблизо и носеща името "Морето на Ерос". 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК