BG EN

Тайванските власти конфискуваха над 7 тона месо от делфин

СВЕТЪТ ДНЕС

Тайванските власти конфискуваха над 7 тона месо от делфин

2825
на 14.01.2014
Тайванските власти конфискуваха над 7 тона месо от делфин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Близо 7, 60 тона месо от делфини беше конфискувано от властите в Тайван, предаде АФП.

препоръчано

Месото е намерено по време на операция в завод за замразени храни в южния град Каошунг. Според властите иззетите продукти са от около 150 делфина.

Собственикът на завода може да бъде осъден на до 5 години затвор и глоба от 50 хиляди долара заради търговия с продукти от защитено животно.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК