BG EN

Таксиджията след касапницата на "Цариградско шосе": Какво толкова е станало?

ЧАС ПИК

Таксиджията след касапницата на "Цариградско шосе": Какво толкова е станало?

7017
на 12.07.2013
Таксиджията след касапницата на Цариградско шосе: Какво толкова е станало?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

“Какво толкова е станало?!”, попитал ченгетата таксиметровият шофьор, който предизвика касапницата на бул. "Цариградско шосе". Полицаите побеснели от начина, по който Михаил приел случилото се и го наругали: “Ти нормален ли си? Какво си мислеше”, пише "Телеграф".

препоръчано

На пет водки бил шофьорът Махил Куртев в злополучната вечер..Веднага след инцидента алкохолната му проба показала 1, 89 промила в кръвта. 

“Може би е бил прекалено шокиран, а може би прекалено пиян, но определено създаваше впечатление, че въобще не му пука”, разказват от МВР. 

Спорез запознати,  Михаил започнал да пие, когато жена му Зоя го напуснала. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК