ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
Крими
Таксиджия отнесе колонка за метан край Пловдив - пробва да си я вземе вкъщи
6580
на 26.08.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За броени часове служители на Пето РУ са установили и задържани шофьор на лек автомобил, който нанесъл значителни материални щети на метанстанция по пътя Пловдив - Хасково.
препоръчано
В събота собственикът на обекта се оплакал в полицията, че към 5.30 часа клиент с таксиметров автомобил потеглил без да откачи зареждащия шланг и изкъртил горивна колонка, закупена на стойност 20 000 евро.
В хода на проведените издирвателни действия още същия ден бил задържан 60-годишният нагъл бакшиш.
Няма данни за употреба на алкохол и наркотични вещества от страна на хулигана. Образувано е досъдебно производство по чл. 216 от НК. Уведомен е дежурен районен прокурор.
Наръгаха таксиджия след засичане на булевард
6946
на 18.08.2019


