ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
46-годишна жена е блъсната на пешеходната пътека пред сградата на Областната дирекция на МВР в Благоевград, предаде "Фокус".
препоръчано
Инцидентът е станал в 10:10 часа тази сутрин. А виновен за него е лек автомобил „Шкода Фабия”, извършващ таксиметрови услуги.
Движението в района на улица ''Владо Черноземски'' в града е затруднено. Полицията прави оглед на местопроизшествието.
Пешеходката е закарана за преглед в Спешния център в Благоевград. Към момента няма данни за опасност за живота на пострадалата.
Горяща кола затруднява движението по „Цариградско шосе“ в София (СНИМКИ)
3832
преди 21 минути
ЧЕРЕН ДЕН: Шофьор загина в адска катастрофа край Монтана (СНИМКА)
17710
преди 12 часа


