ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Не е работа на служебно правителство да се занимава със смяната на главния прокурор (ВИДЕО)
Слави ПОПИЛЯ Терзиев: Каква мъжка дружба го е свързвала със сектанта Ивей, че да му преведе четвърт милион ей така - каква грозна тайна прикрива той
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
inbet пита: „Кой е твоят?“
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Седем души бяха ранени в Ню Йорк на Коледа, след като такси премина на тротоара и удари пешеходци пред най-популярния магазин от веригата „Мейсис” в Манхатън.
препоръчано
Според информация от полицията инцидентът е станал, след като на шофьора внезапно му е прилошало и не става дума нападение. 58-годишният шофьор на таксито също е получил наранявания.
Всяка година заради изключително пищните и богато украсените витрини по празниците, магазинът на „Мейсис” привлича хиляди туристи и местни жители.
Силни бури в Илинойс и Индиана, двама души загинаха
4706
преди 2 часа
Бензинът в САЩ поскъпва
5195
преди 2 часа
Товарен бус проби загражданията около Белия дом, периметърът е отцепен
6447
преди 2 часа


