ГОРЕЩО
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО от Будапеща: Правят конституционна анти-Орбан поправка
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снарядите, които са се взривили в събота в столицата на Афганистан, са изстреляни с цел да бъде убит държавният секретар на САЩ Джон Кери, който посети Кабул, предаде Си Ен Ен.
препоръчано
Телевизията признава, че няма допълнителна информация, която да потвърждава твърдението на талибаните. Няколко експлозии избухнаха в дипломатическата зона в центъра на Кабул в събота. Това стана малко след като държавният секретар на САЩ Джон Кери отлетя от афганистанската столица.
Визитата му не бе обявена предварително. В Кабул той се срещна с афганистанския президент Ашраф Гани Ахмадзай. По време на визитата си в Кабул Джон Кери призова талибаните да подновят директните мирни преговори с Кабул.
свързани новини
Три експлозии са избухнали след визитата на Джон Кери в Кабул
7855
на 09.04.2016
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
146396
преди 3 часа
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
274468
преди 4 часа


