ГОРЕЩО
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специализирана полицейска операция, в която участваха пътни полицаи от столичната дирекция и представители на Изпълнителна агенция „Автомобилна администрация”, се проведе снощи на територията на столицата, съобщиха от пресцентъра на МВР.
препоръчано
Целта на поредната съвместна акция беше установяване на шофьори, които извършват таксиметрова дейност без необходимия лиценз. В хода на акцията са проверени 45 автомобила, констатирани са над 20 нарушения.
Най-много санкционирани има сред водачите, спрели по спирките за градския транспорт и в лентите за движение. Заради неплатени глоби е отнето свидетелство за управление на МПС на водач на таксиметров автомобил.
свързани новини
70 акта за таксита по Черноморието
5597
на 27.07.2015
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
229241
преди 55 минути
Диана Дамянова с КУЛТОВО ПРИЗНАНИЕ как в ПП наричали зад гърба му Миро на Лена
236761
преди 2 часа
Съпартийка на Корнелия: Крум Зарков много евтино излъга в БНТ...
176438
преди 3 часа


