ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Калин Стоянов: ДПС-Ново начало категорично отстоява правото на глас на всеки български гражданин, където и да живее! (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК! Изплува мексиканска връзка в мистерията с три трупа край Петрохан. Убитите - съдружници в асоциация за екстремни спортове (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Славия Александър Тарханов остана доволен от победата над "Ботев" (Пловдив) с 1:0 в Коматево.
препоръчано
Руският специалист обаче имаше много забележки към играта на тима си и похвали вратаря Георги Петков за добрите му намеси.
"Доволен съм от победата, от играта не толкова“, коментира Тарханов. Играхме като гости и имаше леко напрежение в отбора. Повече борба имаше, отколкото футбол. "Ботев" притежаваше повече топката, но нямаха чисти голови положения. Засега нямаме чист нападател, затова правим такива ротации в предни позиции. Утре ще имаме възстановителна тренировка, след това два дни почивка, след което започваме да се готвим за Разград", коментира Тарханов.
свързани новини
Александър Тарханов: И двата отбора не показаха качество в отиграванията
5784
на 28.02.2016
Бивш капитан на ЦСКА изригна срещу Кареасо: Да пътува тоя глупак
16711
на 02.02.2026
БФС позволи на Левски да картотекира Око-Флекс
10027
на 02.02.2026
Неприятна новина за Лудогорец преди СУПЕР мача с Левски
16201
на 02.02.2026
Обявиха кой ще ръководи финала за Суперкупа на България
8156
на 02.02.2026


