ГОРЕЩО
СЛЕДВАЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТ! Валерия Велева: Йотова ще е кандидатурата на Радев и ще спечели с над 50%. ДПС ще играят със свой човек. Борисов е в много тежка ситуация
Диана Дамянова РАЗКРИ защо Делян Добрев не е "минало време" за политиката заради ТЕЗИ ДВЕ негови качества
Пеканов с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ - ето кого критикува за забавените милиарди по ПВУ
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Водещата на публицистичното предаване по bTV „Лице в лице“ Цветанка Ризова явно е решила да удължи Великденската си ваканция.
препоръчано
Журналистката изненадващо не се появи този следобед в студиото на новините, за да съобщи на зрителите събеседниците си. Вместо нея пред камерите застана разследващият журналист и репортер Росен Цветков.
От думите му не стана ясно какво е наложило именно той да седне в стола на колежката си.
За последно Ризова се появи на екран на 17 април, четвъртък, когато бе вторият вот на недоверие срещу правителството.
„Ще се видим отново във вторник, 22 април“, заяви тя в края на предаването си, припомня Блиц.


