BG EN

Тежка катастрофа между два автомобила до Първенец, петима са в болница

Инциденти

Тежка катастрофа между два автомобила до Първенец, петима са в болница

16050
на 09.07.2018
Тежка катастрофа между два автомобила до Първенец, петима са в болница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катастрофа между два автомобила е станала тази нощ край разклон за село Първенец на път ІІ-86 , в болница са петима души. Това съобщи за Фокус – Пловдив говорителят на ОДМВР - на главен път ІІ-86.

препоръчано

Сигналът за инцидента е подаден около 02.50 часа. На място екип на сектор "Пътна полиция" е установил, че са се ударили челно лек автомобил "Ауди" с 29-годишен водач и лек автомобил "Фолксваген", управляван от 45-годишен мъж. В болница са настанени двамата шофьори, 28-годишна пътничка от първата кола и двама пътници от втората, на 20 и 54 години.

На водачите е взета кръвна проба за алкохол. Причините за произшествието се изясняват в рамките на досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК