BG EN

Тежка хипотермия е причинила смъртта на бежанците край българо-сръбската граница

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Тежка хипотермия е причинила смъртта на бежанците край българо-сръбската граница

5620
на 19.11.2014
Тежка хипотермия е причинила смъртта на бежанците край българо-сръбската граница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Установена е причината за смъртта и самоличността на 4-мата бежанци, намерени мъртви край българо-сръбската граница.

препоръчано

Направената аутопсия е показала, че смъртта е настъпила вследствие тежка хипотермия /измръзване/. По телата на бежанците няма следи от насилие, пише konkurent.bg.

„Първият намерен е иракски гражданин. Установена е самоличността и на другите 3-ма. Те са сирийски граждани - на 44, 37 и 16 години”,  заяви говорителят на окръжна прокуратура Владислав Влашев.

Двама от загиналите сирийци са баща и син, допълни още той.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО) Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК