ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Проф. Михаил Констaнтинов: Трудна и нерешима задача е да се овладеят галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Температури до -15 градуса по Целзий доведоха до смъртта на трима дущи в северната част на латиноамериканската държава Мексико, предава РИА Новости,като се позовава на информация от службата на Гражданска защита.
препоръчано
Две от жертвите са загинали от изгорелите газове, образували се при опит да отоплят помещенията, които обитават. Третият човек е починал от хипотермия.
Службите съобщават, че в северните части на Мексико снеговалежите не са били толкова обилни за последните 28 година.


