ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са пострадали при катастрофа между два автомобила на кръстовището на пътя от село Кичево и главен път Варна-Оброчище. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Варна.
От ОДМВР уточняват, че това е първоначална информация за инцидента. В болница са откарани трима души. 75-годишен мъж, водач на единия автомобил, е настанен в ортопедия със счупен таз, а 58-годишна пътничка е настанена за лечение с фрактура на ребра. Няма информация за състоянието на водача на другия автомобил, който е на 59 години. Инцидентът е регистриран около 7.20 часа тази сутрин.
препоръчано
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Тежка катастрофа с автобус на Дървения мост във Варна! Има ранени
22524
на 16.08.2017


