BG EN

Телефонни измамници взеха 1500 лева от възрастна жена

ГОРЕЩО

Телефонни измамници взеха 1500 лева от възрастна жена

5098
на 16.07.2015
Телефонни измамници взеха 1500 лева от възрастна жена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възрастна жена от Балчик е измамена от неизвестен мъж, представител се за служител на електроразпределително дружество, съобщават от Областната дирекция на МВР в Добрич.

препоръчано

Около 14,30 часа 70-годишната М. П. е получила обаждане на домашния си телефон. Непознатият обяснил, че дъщеря й е пострадала при възникнал пожар и за лечението й е необходима сума пари. Малко по-късно жената предала сумата от 1 500 лева на непознат мъж пред жилището си.

По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ МВР Балчик.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор. Назарян лепна наказание на Костадин от "Възраждане“ (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 51
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК