ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Възрастна жена даде 20 000 лева на телефонни измамници в София във вторник, които й обяснили, че сумата е необходима за лечение на нейн близък. Потърпевшата е подала сигнал в Трето районно полицейско управление.
препоръчано
Иво Величков от СДВР обясни:
Това си е стандартната схема - под предлог "настъпил инцидент" се иска от жертвата да предаде сума, която да бъде използвана за лечение на техен близък.
Столичната полиция издирва извършителите. От МВР отчитат увеличение на телефонните измами в София в сравнение със същия период на 2014 година.
От СДВР апелират гражданите да не се подават на измамниците и при подобни случаи да сигнализират в най близкото поделение на МВР.
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
40082
преди 2 часа
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
130099
преди 2 часа
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
97337
преди 2 часа


