BG EN

Тенденция: Богаташите все по-рядко си купуват яхти

СВЕТЪТ ДНЕС

Тенденция: Богаташите все по-рядко си купуват яхти

8402
на 09.11.2019
Тенденция: Богаташите все по-рядко си купуват яхти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-богатите хора в света все по-рядко си купуват яхти заради нестабилността на икономиката. За тази тенденция съобщава „Блумбърг”, цитирани от БГНЕС и „Дарик”.

препоръчано

Изданието твърди, че търсенето на тази луксозна стока е намаляло със 7% в сравнение с миналата година. Производителите на яхти „Heesen Yachts” са продали през 2018 г. 199 яхти „Conboy”, а от началото на 2019 г. – само 102.

Върху спада на интереса към яхтите са оказали влияние съобщенията за търговската сделка между САЩ и Китай, Брекзит и други новини.

Експерти прогнозират, че ситуацията ще се задълбочи през 2020 г. заради президентските избори в САЩ.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК