ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Мария Капон ПРЕПОДАДЕ УРОК на издънилия се Константин Проданов: Не е нормално да нямаш емоционалната интелигентност какво говориш от трибуната (ВИДЕО)
Прокуратурата потвърди разкритията на ПИК: Разследват умишлено убийство на Владо Загатото
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ТРАГЕДИЯТА Е ГОЛЯМА! Владо Загатото убит точно месец преди рождения си ден - компанията му пусна жалейка (СНИМКА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Едва 20-годишната Южени Бушар е сред новоизгряващите звезди в женския тенис и доказателство за това са успехите й през тази година. Канадката достигна до 1/2-финалите на Откритото първенство на Австралия и "Ролан Гарос", а по-рано този месец бе финалистка и на "Уимбълдън". Освен изявите си на корта Бушар печели все повече почитатели и с красотата си. Комбинацията от двете пък е чудесна предпоставка тя да е сред любимките на модните издания.
препоръчано

Именно такъв е случаят с предстоящото издание за месец август на списанието Ellle в Квебек. Седмата в световната ранглиста Бушар краси корицата, а официално новият брой ще бъде пуснат в продажба в последната седмица на юли. /sportal.bg




НЕВИЖДАНО: Земеделци черпят с краставици на протест (СНИМКИ)
36024
на 26.07.2026
НАП и митниците изненадаха търговците в Бургас с внезапни проверки (СНИМКИ)
23774
на 26.07.2026


