ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преговорите между Великобритания и Европейския съюз по ключовия въпрос как да се избегне "твърда" граница между Ирландия и Северна Ирландия вероятно ще продължат до края на ноември. Това каза британският премиер Тереза Мей, цитирана от Ройтерс.
препоръчано
По-рано дипломати заявиха пред Ройтерс, че преговарящите от двете страни постигат напредък по въпроса и се надяват да има пробив към споразумение за Брекзит до понеделник, предава БНР.
Тереза Мей ще изиска от кабинета си нов компромис за Брекзит
10778
на 10.10.2018
Тереза Мей обяви курс на слагане на край на „затягането на коланите“
6667
на 04.10.2018
Тереза Мей убедена, че най-добрите дни за Великобритания предстоят
18635
на 03.10.2018


