ГОРЕЩО
ГЕРБ към Асен Василев и Румен Радев: Оттук нататък вие имате легитимност да говорите по бюджетните въпроси
TravelLove – твоят празничен пътеводител
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
Ето кои са възможните служебни премиери
Поредното скандално съдебно решение на ВКС: Как съдии се опитват да спасят от доживотен затвор един от виновните за смъртта на Евгения
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един човек загина, а други 8 бяха ранени при терористичен акт в дома на лидера на сунитски въстаници от групировката „Ас Сумария” Ахмед Абу Риши в Ирак, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Кола, пълна с експлозиви се насочила към дома на лидера, но спряла на контролно-пропусквателния пункт, където избухнала. Загинал е полицаят, стоящ на пост в пункта. Лидерът на групировката не е пострадал.
Компетентните органи са започнали разследване на инцидента. Според тях отговорност за взрива носи групировката „Ислямска държава Ирак и Левант”.
Над милион души са без ток в Сао Паоло, стотици полети са отменени
274
преди 1 минута
TravelLove – твоят празничен пътеводител
2218
преди 21 минути
Грък е новият председател на финансовите министри в еврозоната
2983
преди 41 минути


