ГОРЕЩО
Откриха три тела в хижа на Петрохан, проверяват за убийство
НОВ АБСУРД! Масова сеч в Столична община по заповед на Терзиев - сред уволнените и бременна жена
Проф. Стоянов: "Промяната" увърта ще има ли единение с проекта на Радев, а от това зависи бъдещето й с "Демократична България". Вляво кандидатът за президент е почти ясен, вдясно - отново мъгла
СМЯХ В СТУДА: От времето на Портних толкова сняг е останал, че Благо Коцев още се бори с него и не може да го изчисти
Анализатори ПОСОЧИХА КОЙ ще бъде служебният премиер. Има ли шанс Гюров - "МВР-то" на Промяната
Европа
ТЕРОРЪТ СЪСИПА ПАРИЖ! Огромен отлив на туристи и загуби за милиони отчита френската столица след поредицата атентати
4727
на 21.02.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради атентатите броят на туристите във френската столица и парижкия район Ил дьо Франс миналата година е намалял с 1,5 милиона туристи в сравнение с предходната година, съобщи Регионалният комитет по туризъм.
Френската столица загуби приходи от 1,3 млн евро. При чуждестранните туристи най-голям е спадът при японците – те са 225 000 по-малко, което е намаление с 41,2%. Китайците пък са с 268 00 по-малко, но техният спад е 21,5 на сто. Т
уристите именно от тези две държави харчат най-много за скъпи покупки и за посещения в ресторанти и развлекателни събития в Града на любовта.
препоръчано
свързани новини
Пак неспокойна нощ в Париж – полицията е на крак заради демонстранти
3637
на 17.02.2017
ИЗВЪНРЕДНО! Предотвратиха атентат на ислямисти в Париж
10845
на 25.11.2016


