BG EN

Тест за въздушна опасност на 1 април в София

Животът днес

Тест за въздушна опасност на 1 април в София

15959
на 30.03.2024
Тест за въздушна опасност на 1 април в София
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 1 април от 11 часа ще се извърши тест на Националната система за ранно предупреждение и оповестяване на населението при въздушна опасност на територията на Столична община.

препоръчано

Тестът ще бъде за оповестяване при въздушна опасност.

Ръководител на дейностите за тестовото предупреждение и оповестяване е Главна дирекция Пожарна безопастност и защита на населението при МВР.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО) ПИК TV! Шефът на КЗП оповести с какви нарушения се сблъскват в магазините и попадат ли под ударите им и големите търговски вериги (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК