ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЧАС ПИК
Те го направиха за Цвети! Сълзи белязаха второто изпълнение на ансамбъла ни (СНИМКИ)
239250
на 17.06.2016
Гимнаситчките ни завършиха на 5-то място в крайното класиране
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Те го направиха за Цвети! Ансамбълът ни по художествена гимнастика изигра две много силни съчетания и се класира на 5-то място на Европейското първенство в Израел.
препоръчано
Сълзи белязаха изпълнението на Михаела Маевска, Христина Тодорова, Цветелина Найденова, Ренета Камберова и Любомира Казанова. Момичета на Ина Ананиева показаха дух и борбеност и въпреки тежкия момент не се отказаха до последно.
При второто изпълнение значително по-добре се справиха и организаторите, които този път правилно изписаха името на Цветелина Найденова, а не на борещата се за живота си Цветелина Стоянова.

свързани новини
Невероятна новина! Дават надежда, че Цвети ще проходи
117127
на 17.06.2016



