ГОРЕЩО
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лидерът на украинската партия „Баткившчина” и бивш премиер на Украйна Юлия Тимошенко заяви, че Черноморският флот на Русия е станал източник на война на територията на Украйна и застрашава целостта и независимостта на страната, предаде украинското издание „Цензор”.
препоръчано
„Сега е очевидно, че Черноморският флот е станал източник на война. Стана база за завземане на нашата държава. И след този конфликт да се търпи пребиваването на Черноморския флот на територията на Украйна би било заплаха за нашата цялост и независимост”, подчерта Тимошенко.
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
300203
преди 2 часа
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
339985
преди 4 часа


