ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Камион, превозващ млечни продукти, се завъртя на пътя за Маказа и част от него се озова извън пътното платното, а другата затвори за движение едната лента. За известно време движението бе затруднено.
препоръчано
Инцидентът стана близо до отбивката за Бенковски и Златоград. Няма пострадали, съобщи „24 Родопи”. Тежкотоварният автомобил се е движел в посока Кирково.
"Докато помагах на колегата с камиона да регулираме движението след инцидента, други две леки коли се завъртяха и паднаха в канавката. Помогнахме на водачите и върнахме автомобилите на платното и те продължиха напред", разказа Руслан Терзиев, който първи се притекъл на помощ на закъсалия водач на камиона.
свързани новини
Тежка катастрофа край Гоце Делчев! Камион отнесе лека кола, жена пострада тежко
23632
на 01.11.2016
АД В ТУНЕЛА! Тежка катастрофа взе жертва, коли са премазани от камион (СНИМКИ)
16108
на 15.10.2016


