ГОРЕЩО
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Певицата Христина Христова, по-известна като Тита, тръгна с перука. Чрез експеримент с визията или опит да се скрие от ученическите тълпи талантливата мома успя да привлече вниманието на почитателите и колегите си.
препоръчано
Новата фризура на бе приета радушно от феновете, които споделиха, че е по-привлекателна в ролята на блондинка. Бретонът бе напълно отхвърлен, пише "Телеграф".
По-запознати дами изтъкнаха, че перуката е скъпа, а сумата, която е заплатила изпълнителката, е около 700 лв.

Тита се запали по учението на Дънов - пести пари за пътешествие до Тибет
19254
на 07.11.2018
Тита издържа брюнетка само 3 дни (СНИМКА)
37816
на 01.11.2018
Криско и Тита разбиха класациите
24620
на 22.10.2018


